Fundamentem naszego biznesu<br>jest dbanie o jakość.
Rubin Food Group jest holdingiem spółek.
Doświadczenie gwarantuje spokój.
Małopolska pełna zalet

Fundamentem naszego biznesu
jest dbanie o jakość.

Zależy nam na tym, aby każdy element procesu produkcji i obsługi Klienta był zrealizowany możliwie najlepiej.

To ciągłe dążenie do perfekcji jest dla nas motywacją, a dla Klientów stanowi gwarancję jakości.

Wierzymy, że jest ona fundamentem sukcesu i przekłada się na zadowolenie kontrahentów, pozycję na rynku oraz bezpieczeństwo przedsiębiorstwa.

Z doświadczenia wiemy, że to także najbardziej trwały budulec zaufania oraz podstawa dobrych relacji z otoczeniem.

content_img_c

Rubin Food Group jest holdingiem spółek.

Jesteśmy grupą podmiotów, które kompleksowo realizują potrzeby kontrahentów i Klientów. Połączenie różnych kompetencji pozwala nam na obsługę każdego etapu produkcji i obsługi – łącznie z transportem i przechowywaniem żywności. Dzięki temu Klienci Rubin Food Group nie muszą się martwić o kwestie logistyczne i otrzymują kompletny produkt. 

struktura_grupy

 

Rubin Food Group, jako firma o niebagatelnym doświadczeniu i wiedzy, płynących z wieloletniego funkcjonowania w branży, obejmuje wsparciem innych producentów mięsa wołowego, tworząc wyjątkową, Rubinową kolekcję. Znajdziemy w niej jedynie te marki, które podobnie jak my, na pierwszym miejscu stawiają powtarzalność oraz najwyższą jakość produktów. Marki, które wyróżniają się na tle innych precyzją w selekcji surowca, wzorową dbałością o każdy element procesu produkcji, oraz tym, że zachwycają klientów tak bardzo, jak unikatowe kamienie szlachetne.

Doświadczenie gwarantuje spokój.

W Rubin Food Group szczególnie cenimy doświadczenie i profesjonalizm. Nasza kadra kierownicza składa się z osób obecnych w branży od wielu lat, dzięki czemu dysponujemy odpowiednimi kompetencjami i wiedzą. Równie istotne jest dla nas inwestowanie w pracowników. Wierzymy, że połączenie doświadczenia i umiejętności jest niezbędne do rozwoju.

content_img_f

Małopolska pełna zalet

Nasz zakład znajduje się w Myślachowicach w województwie małopolskim. Uważamy, że lokalizacja u podnóża Karpat, w otoczeniu pięknej przyrody, jest dużym atutem. Czyste powietrze i nieskażona cywilizacją natura dają najlepsze możliwe warunki do hodowli bydła. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że możemy pracować w tym miejscu.