Produkcja mięsa wołowego
Transport produktów spożywczych
Optymalne warunki przechowywania produktów żywnościowych

Produkcja mięsa wołowego

Jest to marka, która koncentruje się na produkcji wysokiej jakości mięsa wołowego.

Wiedza jej pracowników bazuje na doświadczeniach przekazywanych z pokolenia na pokolenie w ramach rodzinnej firmy.

Równie istotne jest innowacyjne podejście, które sprawia, że mięso wołowe produkowane przez Rubin Beef spełnia wyśrubowane standardy europejskie. Posiadamy jedną z najnowocześniejszych linii rozbiorowych, która pozwala na realizowanie różnych zamówień, świeżo mrożonych, pakowanych rolowo, pakowanych próżniowo vacuum.

Nad całością produkcji czuwa system BPCS impuls Evo, który pozwala nam na ciągłą analizę i optymalizację procesu na każdym etapie.

Dzięki autorskiemu projektowi zakładu sprosta on zamówieniom realizowanym dla różnych Klientów indywidualnych, takich jako hotele i restauracje ale również masowych.

Potwierdzeniem najwyższej jakości mogą być certyfikaty, jakimi poszczycić może się marka Rubin Beef:

certyfikaty

Ambicje pozwalają realizować plany, a te mamy zdecydowanie duże. Już w tej chwili eksportujemy nasze mięso wołowo do większości krajów europejskich, jak i do krajów Azji.

Klasy jakościowe wołowiny

Specjalnie dla naszych klientów, opracowaliśmy metody selekcji wołowiny, zgodne z Europejskimi standardami. Dzięki podziałowi na klasy jakościowe, oferujemy jeszcze lepszą selekcję produktów.


Rubin Beef Orient™ marka przeznaczono dla Szefów Kuchni Orientalnej. Praca przy wysokich temperaturach, zapewnieniem kruchości oraz soczystości mięsa, uzsykiwanie różnorodność smaków, temu wszystkiemu sprosta marka Rubin Beef Orient™. Czytaj więcej…


Rubin Beef Prime™ Klasa wołowiny o najwyższym stopniu marmurkowatości. Dzięki temu zachowuje wyjątkowy smak i delikatność, mimo obróbki w najwyższych temperaturach. Nadaje się do wszystkich rodzajów obróbki a jej wyjątkowe cechy doceniają znawcy wołowiny z całego świata.  Czytaj więcej…


Rubin Beef Select™ typ wołowiny o średniej ilości przetłuszczeń. Marmurkowatość jest tu niższa niż w przypadku wołowiny Rubin Beef Prime™, wciąż świetnie nadająca się do obróbki w wysokich temperaturach, dla wielu Szefów Kuchni to idealne połączenie gwarantujące powtarzalność kruchość oraz soczystość czynniki najważniejsze dla osób które prowadzą gastronomię.  Czytaj więcej…


Rubin Beef Choice™ to klasa wołowiny o niższej marmurkowatości. Wybór klientów którym zależy na jakości przy dłuższej obróbce termicznej i nie tylko. Zawiera walory smakowe nieodbiegające od pozostałych klas jakości.  Czytaj więcej…

Transport produktów spożywczych

Marka wchodząca w skład Rubin Food Group, zajmująca się obsługą floty transportowej. Ścisła współpraca z pozostałymi podmiotami w grupie sprawia, że proces produkcji i dostawy realizowany jest sprawnie, a żywność dociera do odbiorców w terminie. Własny transport to także większe bezpieczeństwo i niezależność od uwarunkowań zewnętrznych.

Posiadamy własną flotę samochodową, dzięki której możemy być niezależnymi dystrybutorami. Wszystkie nasze pojazdy są regularnie kontrolowane, a sprzęty systematycznie wymieniane. Mamy pewność, że wszystkie maszyny są sprawne i bezpieczne dla produktów, a więc także dla konsumentów. To wszystko daje nam gwarancję, że zamówiony towar dotrze do klienta na czas.

W naszej firmie transport, mimo, że jest ostatnim czynnikiem całego procesu, nie jest mniej ważnym od pozostałych. Wręcz przeciwnie, to rubinowa wisienka na torcie. Najważniejszym aspektem transportu w naszej firmie jest to, że przewożone produkty utrzymywane są w dokładnie takiej samej temperaturze, jak to miało miejsce podczas całego procesu produkcji.

W dużej mierze to ten czynnik odpowiada za doskonałą jakość oferowanych przez nas wyrobów.

 

Optymalne warunki przechowywania produktów żywnościowych

Pierwotną potrzebą stworzenia dużej chłodni składowej była marka Rubin Beef, która zachowując tzw. „food chain” wymagała powierzchni magazynowej. Od tamtego czasu rozbudowaliśmy nasze możliwości i od 2014 roku, na rzecz naszych Klientów, świadczymy również usługi przechowywania produktów żywnościowych.

Nasze chłodnie wyposażone są w wysokiej klasy urządzenia chłodzące, utrzymujące odpowiednią, stałą temperaturę. Zapewniając produktom odpowiednią ochrone jakości.